Laur Klienta - odkrycie roku 2016

Pożyczki dla zadłużonych

Posiadanie długów skutecznie zamyka drogę do wzięcia pożyczki w banku. Wiele firm pozabankowych również odmawia udzielenia pożyczki osobom wpisanych do KRD lub na których ciąży komornik. Istnieją jedna firmy pożyczkowe, które są w stanie udzielić zarówno pożyczki, jak też kredytu zaufania osobom z problemami finansowymi w przeszłości.

Długi to nie koniec

Wpis do KRD czy postępowanie komornicze nie jest wcale równoznaczne z brakiem możliwości pożyczenia dodatkowych pieniędzy. Coraz więcej firm pożyczkowych zdaje sobie sprawę, że zadłużenia mogą powstać nie wyłącznie z zaniedbania pożyczkobiorcy, ale w wielu przypadkach z nałożenia się kilku niefortunnych zdarzeń. Dlatego pożyczkodawcy nie chcą się odwracać do takich klientów plecami i proponują im kilka produktów pożyczkowych. Prezentujemy je poniżej.

Kwota pożyczki

2000 - 15000 zł

Czas na spłatę

3 - 36 miesięcy

Kwota pożyczki

300 - 15000 zł

Czas na spłatę

3 - 24 miesiące

Pożyczki bez BIK

Wiele firm pożyczkowych reklamuje się, że udziela pożyczek bez BIK czy BIG. Te firmy mimo wszystko dokonują weryfikacji historii kredytowej klienta, natomiast do każdej sytuacji podchodzą bardzo indywidualnie. W regulaminach wielu firm można znaleźć zapis, że w przypadku negatywnej historii wniosek takiego klienta jest rozpatrywany jednostkowo. Oznacza to, że nieuregulowane należności z przeszłości nie przekreślają szansy na otrzymanie pożyczki.

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

100 - 5000 zł

Czas na spłatę

5 - 50 dni

Kwota pożyczki

400 - 5000 zł

Czas na spłatę

61 - 65 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Pożyczki pod zastaw

Innym wariantem pożyczek dla zadłużonych są chwilówki pod zastaw. W tym przypadku pożyczkobiorca zabezpiecza zadłużenie. Formą zabezpieczenia może być auto lub podpis gwaranta. W zależności od formy zabezpieczenia wysokości pożyczek są różnie. Niekiedy mogą sięgnąć nawet 100 000 zł. Decydując się jednak na ten wariant pożyczki, należy pamiętać, że w przypadku problemów ze spłatą zobowiązania zabezpieczenie pożyczki przechodzi na rzecz pożyczkodawcy.

Pod zastaw nieruchomości:

Porównanie to podstawa

Wybór odpowiedniej pożyczki dla zadłużonych jest bardzo istotnych chociażby z tego względu, że pożyczkobiorca i tak posiada już nieuregulowane zadłużenia. Tym bardziej nowa pożyczka powinna być dobrana w taki sposób, aby jej spłata nie sprawiała większych problemów. Aby wybrać dobrze, warto porównać dostępne na rynku oferty. Pomoże w tym nasz ranking pożyczek dla zadłużonych.