Laur Klienta - odkrycie roku 2016

Pożyczki bez BIK

Osoby zadłużone, które są wpisane do biur informacji gospodarczych, mogą mieć problem z zaciągnięciem pożyczki. Nierzetelni klienci nie budzą zaufania części firm pożyczkowych. Jednak nie oznacza to, że wzięcie pożyczki bez BIK nie jest możliwe. Coraz więcej firm proponuje produkty skierowane właśnie do tej grupy klientów. Czy pożyczki bez BIK rzeczywiście są udzielane bez sprawdzania historii kredytowej klienta?

Pożyczka dostępna

Obecnie pożyczki bez BIK oferuje … pożyczkodawców. Dostępne oferty różnią się od siebie maksymalną wysokością zobowiązania, oprocentowaniem i kosztami prowizyjnymi. Niżej przedstawiamy porównanie pożyczek, które można wziąć mimo posiadania negatywnego wpisu do BIK.

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

100 - 5000 zł

Czas na spłatę

5 - 50 dni

Kwota pożyczki

400 - 5000 zł

Czas na spłatę

61 - 65 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Bez BIK tylko pozornie?

Pożyczki bez BIK często są błędnie rozumiane przez potencjalnych pożyczkobiorców. Firma reklamująca swoje produkty tym sloganem, podczas weryfikacji wiarygodności wnioskujących o pożyczkę sięga po informacje zgromadzone w biurach informacji gospodarczej. Skąd zatem informacja, że pożyczki udzielane są bez BIK? Mimo weryfikacji historii kredytowej, firmy oferujące tego rodzaju pożyczki nie odrzucają automatycznie wniosku osoby zadłużonej. W przypadku posiadania długów wniosek takiego potencjalnego pożyczkodawcy rozpatrywany jest indywidualnie. Decyzja, jaką podejmie pożyczkodawca, zależy w tym przypadku od wielu kwestii, m.in. posiadania stałego dochodu i jego wysokości, wysokości zadłużenia czy dodatkowego zabezpieczenia zobowiązania. Dlatego też wzięcie pożyczki przez osobą z zadłużeniami jest możliwe. Jednak przed jej zaciągnięciem należy bardzo dokładnie zapoznać się z jej warunkami, aby mieć pewność, że tym razem będzie się w stanie spłacić zobowiązanie w terminie. Porównanie dostępnych ofert jest łatwiejsze z naszym rankingiem, w którym prezentujemy dostępne na rynku pożyczki bez BIK.