Laur Klienta - odkrycie roku 2016

Pożyczka w kwadrans? Którzy pożyczkodawcy wypłacają najszybciej

Stanąłeś w obliczu nieplanowanych wydatków? Potrzebujesz dodatkowych środków „na już”? Korzystając z usług instytucji pozabankowych, możesz otrzymać pieniądze nawet w 15 minut. Sprawdźmy, jak tego dokonać.

Pożyczenie pieniędzy w instytucji pozabankowej jest nie tylko banalnie proste, ale również szybkie. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którym szczególnie zależy na czasie, pozabankowi pożyczkodawcy ograniczyli procedury do niezbędnego minimum.
Większość z nich nie wymaga dostarczania zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, wyciągów z konta bankowego czy innych dokumentów, potwierdzających stałe dochody.
Decyzję podejmują na podstawie danych z dowodu osobistego oraz informacji zawartych we wniosku.

Uważaj na nieuczciwych pożyczkodawców

Desperacka potrzeba jak najszybszego pożyczenia pieniędzy nie jest z reguły najlepszym doradcą. Zanim skorzystasz z usług firmy pożyczkowej upewnij się, że masz do czynienia z wiarygodnym, uczciwym partnerem.
W jaki sposób tego dokonać?
Pierwszym krokiem, który pozwoli Ci ocenić rzetelność pożyczkodawcy jest sprawdzenie, czy jest on członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Organizacja zrzesza jedynie te firmy, które stosują i promują najwyższe standardy biznesowe i etyczne i którym zależy na zmianie postrzegania branży pożyczek pozabankowych na rynku.
Kolejnym elementem weryfikacji wiarygodności pożyczkodawcy powinna być analiza dostępnych w internecie rankingów firm pożyczkowych. Wszyscy figurujący w nich pożyczkodawcy to kompetentne, działające zgodnie z prawem podmioty o stabilnej pozycji na rynku i ogólnopolskim zasięgu.

Poniżej przedstawiamy ranking firm pożyczkowych, które najszybciej wypłacą pożyczone środki.

Kwota pożyczki

200 - 5000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

400 - 5000 zł

Czas na spłatę

61 - 65 dni

Kwota pożyczki

100 - 5000 zł

Czas na spłatę

5 - 50 dni

Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

10 - 30 dni

Kwota pożyczki

200 - 3000 zł

Czas na spłatę

15 - 30 dni

Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

61 - 61 dni

Szybka wypłata – na co zwrócić uwagę?

Wszystkie niezbędne do pożyczenia pieniędzy kroki z powodzeniem wykonasz przez internet. Bez wychodzenia z domu, stania w korkach i długiego oczekiwania na obsługę w siedzibie instytucji finansowej.
Aby wypełnić wniosek pożyczkowy potrzebny Ci będzie jedynie komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu oraz dowód osobisty. Podczas wypełniania dokumentu miej przy sobie również telefon komórkowy, numer konta oraz dane logowania do bankowości internetowej. Te okażą się niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji tożsamości. Sposób jej realizacji ma decydujący wpływ na tempo otrzymania pieniędzy.

Weryfikacja tożsamości a tempo wypłaty środków

Weryfikacja tożsamości jest procesem, który pozwoli pożyczkodawcy ocenić, czy pożyczkobiorca rzeczywiście jest tą osobą, za którą się podaje. Taka procedura służy więc przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa obu stronom umowy oraz wyeliminowaniu oszustw oraz nadużyć.

Najpopularniejszym sposobem sprawdzenia tożsamości pożyczkobiorcy jest wykonanie przelewu na konto firmy pożyczkowej. Kiedy pieniądze zostaną zaksięgowane, możliwe będzie sprawdzenie, czy dane właściciela konta są takie same jak te, wpisane we wniosku. Jeśli personalia są tożsame – pożyczkodawca przystąpi do dalszego etapu analizy wniosku, wyda decyzję i wypłaci środki. Jeśli dane okażą się odmienne – wniosek zostanie odrzucony.

Biorąc pod uwagę fakt, że decyzja zostanie wydana dopiero po przeprowadzeniu weryfikacji, warto zadbać by ta została zrealizowana jak najszybciej. Jak tego dokonać?

Wykonując przelew na konto pożyczkodawcy w tym banku, w którym znajduje się także Twój rachunek. Transfer środków pomiędzy dwoma kontami w obrębie tego samego banku zostanie zrealizowany w ekspresowym tempie. Pożyczkodawca będzie mógł więc niemal natychmiast podjąć decyzję i wypłacić pieniądze.
Jeśli przelejesz środki na konto w innym banku, mogą one dotrzeć na konto firmy pożyczkowej kilka, a nawet kilkanaście godzin później. To sprawi, że zamiast 15 minut będziesz musiał poczekać na pieniądze nawet 2 dni.